İHALE İLANI : GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR

Giyim Eşyası Satın Alınacaktır
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ

11 kalem muhtelif kışlık ve yazlık giyim eşyası temini alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2018/2975
1-İdarenin
a) Adresi : ANAFARTALAR MAHALLESİ TALATPAŞA BULVARI 12 06050 GAR ALTINDAĞ/ANKARA
b) Telefon ve faks numarası : (0 312) 309 05 15 / 71509- – 0312 3123091365
c) Elektronik Posta Adresi : satinalmadairesi@tcddtasimacilik.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa) : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı :
11 kalem muhtelif kışlık ve yazlık giyim eşyası temini;
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yerleri : 11 kalem giyim eşyası İdarenin göstereceği İstanbul / Haydarpaşa’da bulunan depoya yüklenici tarafından teslim edilecektir. Deponun müsait olmaması vs. sebeplerle İdare; İstanbul içinde başka bir depo yeri belirleyebilecektir
c) Teslim tarihleri : Memur yazlık ve kışlık resmi elbise haricindeki giyim malzemelerinde 40 takvim günüdür. İşe başlama tarihi, Sözleşmenin imzasını müteakip ilk gün işe başlanacaktır. Memur yazlık ve kışlık resmi elbiselerinde teslim süresi ve teslim süreci; Yüklenici, Sözleşmenin imzalanması ile birlikte kendisine Türkiye genelinde TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğüne bağlı tüm işyerlerine giderek yerinde personelden beden ölçüsü alması için 40 gün süre verilecektir. Yüklenici teşkilatın tamamından beden ölçüsü alırken işyeri bazında ilgili personellerden beden ölçüsünün alındığına dair birinci imzayı alacaktır. Beden Ölçülerinin alınmasını müteakip firmaya imalat için 35 gün süre verilecektir. Bu sürenin sonunda yüklenici aldığı beden ölçülerine göre tamamladığı imalatları İdarenin belirlediği depoya teslim edecektir. İdare tarafından depoya teslim edilen malzemeler komisyon tarafından gözle muayene edilecektir. Gözle muayeneden geçen malzemeler en geç 3 gün içinde belirlenen laboratuvara yüklenici tarafından teslim edilecektir. Laboratuvar sonuçlarının uygun çıkması durumunda, sonucun çıktığı günden başlamak üzere yüklenici 40 gün içerisinde tüm teşkilata daha önce liste halinde birinci imzalarını aldığı personele birinci imzasının karşısına teslim aldım şeklinde ikinci imzasını alarak ürünleri beden ölçülerine uygun olarak teslim edecektir. Teslim listesi, giysiyi teslim alan personellerin imzaları tamamlandıktan sonra liste işyeri amirine onaylatılacaktır. Teslimler tamamlandıktan sonra bu imzalı listelerin idareye teslim edilmesiyle birlikte yüklenici faturasını kesip hakedişini alacaktır.

3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Satın Alma ve Stok Kontrol Dairesi Başkanlığı Genel İhale Komisyonu Toplantı Salonu (4052 no.lu oda) / Altındağ İlçesi, Anafartalar Mahallesi, Hipodrom Caddesi, No:3, Gar-Ankara/TÜRKİYE
b) Tarihi ve saati : 09.02.2018 – 14:30

ihale_dokumani_2018_2975

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.